Feb 21, 2020 10 30 EET

watch preview

show will start in
0day 0hrs: 00min: 00sec

Radošuma konference "Subject: Creativity"

Radošuma konference "Subject: Creativity", Liepājā, 21. februārī

Already have a ticket?

Radošuma konference "Subject: Creativity"

Radošuma konferences «Subject: Creativity» vienojošā tēma šoreiz ir «ceļš». «Ceļš – līnija, pa kuru notiek kustība, atstatums. Ceļš ir arī cilvēka eksistence, darbības virziens un dzīves gaita. Ceļš kā mērķis un process, kurā indivīds rada, eksperimentē un aizrauj līdzi pārējos. Konferences tēmas ir savstarpēji saistītas, lai dažādu jomu profesionāļu stāsti būtu iedrošinājums visiem dalībniekiem, kuri ir sava ceļa sākumā vai krustcelēs. Kā rast līdzsvaru starp darbu un atpūtu, veselīgu rutīnu un radošumu - jautājumi, uz kuriem ikviens procesu virzītājs vai dalībnieks agrāk vai vēlāk meklē atbildes, iedams savu ceļu un pieņemdams sev svarīgus lēmumus.
» vēstīts pasākuma mājaslapā.

More about the event:
Add to Calendar 2020-02-21 10:30:00 2020-02-21 17:45:00 Europe/Kiev Radošuma konference "Subject: Creativity" Radošuma konference "Subject: Creativity", Liepājā, 21. februārī https://konference.cleeng.com/radosuma-konference-subject-creativity/E862743570_LV SIA Addiction YYYY-MM-DD
For any information or questions please view our FAQ's and support page

FAQ & Support

Show FAQ

We use cookies to ensure that we provide you the best service and website experience. Read our Cookie policy for more details.